Tiskové středisko

Kontakt pro média

Radka Černá

mluvčí a PR Manager Sberbank cz

Tým komunikace poskytuje informace a servis médiím a nemá přístup do klientských systémů. Pokud jste klient a potřebujete kontaktovat Sberbank CZ, nebo nám chcete nabídnout spolupráci v jakékoli oblasti, obraťte se, prosím, na zákaznickou linku 800 133 444 nebo mail@sberbankcz.cz.

Loga a fotografie ke stažení

Dokumenty ke stažení

Tiskové středisko

Vyhledat v tiskových zprávách

04.05.2021

Sberbank podepsala s ČBA Memorandum pro udržitelné finance

Sberbank podepsala s Českou bankovní asociací Memorandum pro udržitelné finance, ve kterém se zavázala k posilování ekologického a společensky odpovědného podnikání v České republice. Smyslem závazku je, že se banky budou podílet na vytváření podnikatelského prostředí, které povede k udržitelnému a společensky odpovědnému rozvoji země. Principy, které jsou k dosažení tohoto cíle nezbytné, budou zohledněny i v činnostech banky.

Číst dále Číst dále

12.04.2021

Sberbank otevírá pobočky dle běžné provozní doby

Sberbank od pondělí 12. dubna otevírá všechny své pobočky dle běžné provozní doby. Banka i přes zpřísňující se březnová opatření zachovala provoz všech svých poboček a firemních center, pouze upravila jejich otevírací dobu. Nyní již mohou klienti pobočky opět navštěvovat v časech, na které jsou dlouhodobě zvyklí. Nadále si však mohou rezervovat schůzku i mimo jejich otevírací dobu. Všechny pobočky stále zachovávají preventivní opatření k co nejvyšší ochraně zdraví zaměstnanců i klientů. K dispozici je i dálkový přístup pomocí internetového bankovnictví, webových stránek Sberbank.cz a call centra 800 133 444, jehož kapacity banka posílila. Nadále pokračuje i spolupráce s finančními poradci, které mohou klienti též využívat.

Číst dále Číst dále

Starší tiskové zprávy