Tiskové středisko

Kontakt pro média

Radka Černá

mluvčí a PR Manager Sberbank cz

Tým komunikace poskytuje informace a servis médiím a nemá přístup do klientských systémů. Pokud jste klient a potřebujete kontaktovat Sberbank CZ, nebo nám chcete nabídnout spolupráci v jakékoli oblasti, obraťte se, prosím, na zákaznickou linku 800 133 444 nebo mail@sberbankcz.cz.

Loga a fotografie ke stažení

Dokumenty ke stažení

Tiskové středisko

Vyhledat v tiskových zprávách

08.03.2021

Pobočky Sberbank stále fungují, banka upravuje otevírací dobu

Přes zpřísňující se opatření v České republice zachovává Sberbank provoz svých poboček a firemních center. Doporučuje však klientům maximálně využívat dálkový přístup pomocí internetového bankovnictví, webových stránek Sberbank.cz a call centra 800 133 444, jehož kapacity posílila. Nadále pokračuje i spolupráce s finančními poradci, které mohou klienti též využít. Kvůli maximální snaze o udržení provozu pobočkové sítě a zároveň zajištění co nejvyšší ochrany zdraví zaměstnanců a klientů se banka rozhodla dočasně upravit otevírací dobu poboček. Na pobočce si však mohou klienti rezervovat schůzku i mimo otevírací dobu.

Číst dále Číst dále

25.02.2021

Sberbank navyšuje počty klientů díky novému účtu s odměnou 1234 Kč za mobilitu a každoročně za věrnost

Sberbank navyšuje počty aktivních klientů, a to díky svým unikátním běžným účtům pro fyzické osoby. Loni v dubnu přišla na trh s novinkou v podobě běžného účtu s odměnou 1234 korun vyplácených každý rok za věrnost a navíc 1234 korun jednorázově za přechod z jiné banky. Meziročně se měsíční nárůst otvíraných účtů zvýšil o více než 160 procent a počet aktivních klientů banky meziročně stoupl o 100 procent.

Číst dále Číst dále

Starší tiskové zprávy