Tiskové středisko

Kontakt pro média

Radka Černá

mluvčí a PR Manager Sberbank cz

Tým komunikace poskytuje informace a servis médiím a nemá přístup do klientských systémů. Pokud jste klient a potřebujete kontaktovat Sberbank CZ, nebo nám chcete nabídnout spolupráci v jakékoli oblasti, obraťte se, prosím, na zákaznickou linku 800 133 444 nebo mail@sberbankcz.cz.

Loga a fotografie ke stažení

Dokumenty ke stažení

Tiskové středisko

Vyhledat v tiskových zprávách

22.10.2020

Sberbank zachovává otevřené všechny pobočky

Přes další zpřísnění podmínek v České republice Sberbank zachovává provoz všech svých poboček. Doporučuje však klientům před návštěvou pobočky zkontrolovat aktuální otevírací dobu na webových stránkách Sberbank.cz nebo využít dálkový přístup pomocí internetového bankovnictví, webových stránek a call centra 800 133 444, jehož kapacity posílila. Kvůli snaze o udržení provozu pobočkové sítě a zároveň co o zajištění nejvyšší ochrany zdraví zaměstnanců a klientů se banka rozhodla dočasně upravit otevírací dobu poboček.

Číst dále Číst dále

11.08.2020

Sberbank snižuje sazby hypoték

S účinností od 10. srpna Sberbank snížila úrokovou sazbu hypotečních úvěrů na 1,79 % ročně. Klienti tak získají na pořízení bydlení či refinancování stávající hypotéky velmi výhodné sazbu s délkou fixace na 5, 7 či 10 let. U neúčelové americké hypotéky potom sazba klesla na 2,29 % ročně.

Číst dále Číst dále

Starší tiskové zprávy