Volksbank CZ, a.s. se mění na Sberbank CZ, a.s.

01.02.2013

Vážení klienti, s radostí Vám oznamujeme, že k 28. únoru 2013 společnost Volksbank CZ, a.s. změní svůj název na Sberbank CZ, a.s. a začne vystupovat pod značkou Sberbank.

Již v únoru roku 2012 vlastníci Volksbank International AG a představitelé mezinárodní bankovní skupiny Sberbank úspěšně dokončili vyjednávání o prodeji. Nová značka je tak pouze formálním zakončením celého procesu.

Volksbank CZ, a.s. se mění na Sberbank CZ, a.s.

Sberbank patří mezi nejúspěšnější finanční instituce na světě a dominantní hráče na trhu s inovativními bankovními produkty i nejmodernějšími technologiemi. V kombinaci s lokální znalostí se tak Sberbank stává silným bankovním partnerem i pro Vás.

Na českém trhu bude Sberbank CZ, a.s. i nadále fungovat podle zákonů České republiky a podléhat bankovnímu dohledu České národní banky.

Od 28. února 2013 Vám budou k dispozici webové stránky na nové adrese www.SberbankCZ.cz.

V souvislosti se změnou obchodního jména banky dochází k úpravám všech dokumentů, zejména obchodních podmínek banky, názvosloví produktů uvedených v sazebníku a dalším změnám.

Přehled nejdůležitějších úprav souvisejících se změnou obchodního jména

Veškeré Vaše dotazy týkající se probíhajících změn zodpoví Váš osobní bankéř nebo volejte na zákaznickou linku 800 133 444.

Vaše Volksbank