Nadační fond Sberbank CZ podporuje projekty, které jinde nemají šanci

07.04.2016

Vážení klienti, pojďte společně s námi podpořit dobrou věc! Investujte Vaše peníze prostřednictvím Nadačního fondu Sberbank CZ. Podporujeme ohrožené ženy a děti, seniory, zdravotně postižené. Zaměřujeme se také na vzdělávání a finanční gramotnost. Velký význam přikládáme ekologickým aktivitám.

Nikdy nevíte, kdy se ocitnete Vy nebo Vaši blízcí v situaci, kdy budete potřebovat pomoc. Pomáhat se vyplatí. Peníze, které vložíte do Nadačního fondu Sberbank CZ, se vždy dobře zúročí – přináší radost a naději. A to jsou aktiva, která mají mnohdy nevyčíslitelnou hodnotu.

Nadační Fond Sberbank CZ již podpořil desítky menších projektů, které by jinak zůstaly bez povšimnutí. Zapojte se i Vy a staňte se součástí příběhů s dobrým koncem. Každá částka se počítá!

Budeme rádi, pokud pošlete jakoukoli částku na konto 9200444555/6800, nebo si rovnou nastavíte trvalý příkaz. Na našich stránkách můžete pravidelně sledovat stav transparenčního účtu Nadačního fondu Sberbank CZ a jak fond společně s Vámi pomáhá: https://www.sberbankcz.cz/spolecenska-odpovednost/zpravy.

Příspěvek do Nadačního fondu Sberbank CZ si můžete odečíst z daní. Potvrzení daru Vám rádi na požádání vystavíme.

Vaše Sberbank