Sberbank snižuje úroky hypoték na 2,29 procent ročně

16.12.2019

Od 11. prosince snížila Sberbank úročení hypotečních úvěrů. Nejnižší možnou sazbou je nyní 2,29 procent ročně pro FÉR hypotéku a refinancování s fixací na 5, 7 a 10 let. Banka zároveň snižuje minimální objem hypotéky na 1 milion korun. U Americké hypotéky banka sazbu snížila na 2,79 % ročně pro 5letou fixaci. Tyto sazby Sberbank patří k nejatraktivnějším na trhu hypoték.

„V době Vánoc a období rozdávání radosti jsme se i my ve Sberbank rozhodli nadělit našim klientům speciální nabídku a od 11. 12. jsme snížili sazby až na 2,29 procent ročně. V dnešní dynamické době, kdy se úrokové sazby na trhu často mění, je pro klienta výhodné si zvolit delší fixační období. Proto poskytujeme stejně výhodnou klientskou sazbu 2,29 procent pro pětiletou, sedmiletou nebo dokonce i desetiletou fixaci. Tato sazba s fixací až deset let činí naši hypotéku jednou z nejatraktivnějších na trhu. Věříme, že to ocení i naši klienti a zájemci o refinancování, na které se výhodná nabídka též vztahuje,“ popisuje výhody Zdeněk Remr, Head of Products & Campaigns, Sberbank.

Snížené sazby FÉR hypotéky se sazbou 2,29 % se vztahují například na výstavbu, koupi, pronájem bytu či domu, na refinancování stávající hypotéky nebo na majetkové vyrovnání s fixací sazby na 5, 7 a 10 let se splatností 5 až 30 let. U neúčelové Americké hypotéky Sberbank snižuje klientskou sazbu na 2,79 % ročně pro 5letou fixaci.

Kromě toho banka poskytuje zdarma zpracování úvěru a vedení úvěrového účtu. Jako doplňkovou část k FÉR hypotéce nabízí až 500 tisíc korun, které může klient využít například na zařízení bytu. Standardem je i nabídka výhodného pojištění schopnosti splácet, která klienta chrání proti neočekávaným životním situacím nebo možnost mimořádných splátek v průběhu řádného splácení.

Sberbank CZ, a.s.

Sberbank CZ se svými finančními produkty a službami zaměřuje na retailové klienty, malé a střední firmy a velké společnosti. Její základní hodnotou je co nejvyšší spokojenost klientů. Zakládá si na férovém přístupu a vstřícných službách. Dlouhodobě rozvíjí program FÉR produktů s jasnými cenami a podmínkami. V rámci firemního bankovnictví má Sberbank CZ vedle nabídky běžných bankovních produktů silnou pozici v oblasti devizových operací, strukturovaného a exportního financování. Na českém trhu působí Sberbank CZ od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni.