Zákazníci, kteří prošli migrací na nové bankovnictví mohou nyní používat Sberbank Online

Nová přihlašovací obrazovka

SMS metoda ověření klienta

Nadále již nebudete používat token ani podpisový certifikát. Oboje bylo nahrazeno SMS ověřením.

Tato změna bude probíhat postupně od 18. ledna do konce června 2021 a Vy se vše včas dozvíte. Prvotní informaci dostane prostřednictvím e-mailu, který pošleme Vám nebo zástupci Vaší společnosti, nebo budete kontaktování Vaším poradcem.

Vyčkejte prosím, až Vás v aplikaci vyzveme k zadání telefonního čísla prostřednictvím speciálního formuláře. Do té doby si před přihlášením si na hlavní stránce internetového bankovnictví vždy zvolte Vámi dosud užívanou metodu (Elektronický klíč/ Podpisový certifikát).

Zobrazil se Vám po přihlášení do Sberbank Online Banking formulář pro registrace telefonního čísla? Byly jste vyzvání k přechodu na novou metodu ověření pomocí SMS kódů. Postupujte prosím dle pokynů na obrazovce. Po registraci telefonního čísla se budete již nadále přihlašovat pouze pomocí SMS kódů.

Pro více informací můžete navštívit stránku věnovanou PSD2 SCA

Nová verze mobilní aplikace Smart banking

Dostupná již nyní.

  • Byl zrušen limit pro platby bez nutnosti autorizace. Nově bude potřeba ověřovat všechny platby, tedy i platby do 5 000 CZK. Důvodem je vyšší úroveň zabezpečení Vašeho mobilního bankovnictví.
  • Pro autorizaci plateb ve Smart Banking již stačí zadat pouze Váš PIN kód. Token již pro autorizaci plateb přes Smart Banking potřebovat nebudete.